Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii corpuri de iluminat stradal cu bec 2PL 36W in comuna Plaiesii de Jos

Număr anunț
DA31956485
Autoritate contractantă
Comuna Plaiesii de Jos (CUI 4368090)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.596.494 RON
Data publicării
22.11.2022 00:00
Data finalizării
23.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.596.494 RON