Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica pt ob ,,Infiintare sistem alimentare cu apa, sat Bughea de Jos''

Număr anunț
DA31966791
Autoritate contractantă
COMUNA GURA VITIOAREI (PRIMARIA) (CUI 2843965)
Cod CPV
71311100-2 · Servicii de asistenta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.540.190 RON
Data publicării
22.11.2022 00:00
Data finalizării
23.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.540.190 RON