Ofertă acceptată Cumpărare directă

Constatare/diagnoza multifunctionale SP Prahova

Număr anunț
DA31934217
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Cod CPV
50323200-7 · Servicii de reparare a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.612.125 RON
Data publicării
18.11.2022 00:00
Data finalizării
23.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.612.125 RON