Atribuită Cumpărare directă

R7330/14.05.2024 - MOTOR HIDROVENTILATOR

Număr anunț
DA35721044
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
MONDARCO SERVICE SRL (CUI 26982758)
Cod CPV
42121400-7 · Motoare hidraulice (putere motrica) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.140 RON
Data publicării
15.05.2024 13:50
Data finalizării
15.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.140 RON