Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionala Laser color, A4, 35ppm, Kyocera ECOSYS M6235 cidn, duplex, RADF, 1200x1200 dpi,

Număr anunț
DA31967492
Autoritate contractantă
Colegiul National de Muzica George Enescu (CUI 4505324)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.197.793 RON
Data publicării
22.11.2022 00:00
Data finalizării
23.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.197.793 RON