Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Business ASUS ExpertBook B1, B1 BQ3225X, 15.6-inch, i7 -FHD win 11 PRO + OFF 2021 PRO

Număr anunț
DA31967483
Autoritate contractantă
Colegiul National de Muzica George Enescu (CUI 4505324)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.197.793 RON
Data publicării
22.11.2022 00:00
Data finalizării
23.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.197.793 RON