Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROIECTOR LED SMD 200W 6400K IP65 NEGRU CIP SAMSUNG incl. tv 2 lei

Număr anunț
DA31967702
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Miron Costin" Bacau (CUI 29187544)
Cod CPV
31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
25.323.457 RON
Data publicării
22.11.2022 00:00
Data finalizării
23.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.323.457 RON