Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bon bonuri consum autocopiativ 2 exemplare1/2 A4 A5 100 file carnet

Număr anunț
DA31960600
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC UDREA BALEANU (CUI 4280400)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
22.11.2022 00:00
Data finalizării
23.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON