Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REVIZII INSTALATII SI ECHIPAMENTE

Număr anunț
DA31955370
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MATEMATICA "SIMION STOILOW" AL ACADEMIEI ROMANE (CUI 4382523)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40 RON
Valoare atribuită
4.058.919 RON
Data publicării
22.11.2022 00:00
Data finalizării
23.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.058.919 RON

din 40 RON estimat