Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calendare personalizate 2023 A3 si calendare de birou tip prisma A5 pentri CJ Ialomita.

Număr anunț
DA31946626
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.153.510 RON
Data publicării
21.11.2022 00:00
Data finalizării
23.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.153.510 RON