Anulată
Anunț de participare
Servicii de proiectare si executie de lucrari pentru obiectivul "Amenajare școală Cuchiniș și înființare grup sanitar și centrală termică in localitatea Brusturoasa, com. Brusturoasa, jud. Bacău"
- Număr anunț
- SCN1002829
- Autoritate contractantă
- Comuna Brusturoasa (CUI 4352751)
- Cod CPV
- 45214220-8 · Lucrari de constructii de scoli gimnaziale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 525.271,69 RON
- Data publicării
- 28.05.2018 13:08
- Termen limită
- 29.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1007367
Documente
Documentația de atribuire
- AE_scoala Cuchinis.pdf.p7s
- caiet de sarcini cuchinis.pdf.p7s
- Contract proiectare si executie cuchinis.docx-1.doc.p7s
- DALI Memoriu SCOALA Cuchinis.pdf.p7s
- Evaluari Cuchinis.pdf.p7s
- expertiza cuchinis.pdf.p7s
- FisaDate_DF1007367.pdf
- Formulare cuchinis.docx.p7s
- planse.pdf.p7s
- SG-Cuchinis-Brusturoasa-V-01.pdf.p7s
- SH-Cuchinis-Brusturoasa-V-01.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
TAVIAS S.R.L. CUI RO 8289312
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.