Atribuită Cumpărare directă

Servicii elaborare documentatie tehnica drumuri DS 22 si DV 13 Dragutesti

Număr anunț
DA35707065
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGUTESTI (CUI 4510436)
Furnizor / câștigător
IUSTIGAB CONSTRUCT SRL (CUI 24399651)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.500 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
15.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.500 RON