Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie aparat de sudura invertor Velt MMA 200 DC, 30-200A, MMA, Electrozi 1.6 – 5 mm

Număr anunț
DA31961766
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0418 BUCURESTI (CUI 4204267)
Cod CPV
44315100-2 · Accesorii de sudura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.583.382 RON
Data publicării
22.11.2022 00:00
Data finalizării
24.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.583.382 RON