Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reconditionat butuc roata autobuz ISUZU

Număr anunț
DA31973817
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Cod CPV
50116400-5 · Servicii de reparare si de intretinere a transmisiilor de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.116.669 RON
Data publicării
23.11.2022 00:00
Data finalizării
24.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.116.669 RON