Atribuită Cumpărare directă

Furnizare - Buson radiator

Număr anunț
DA35700507
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
Cod CPV
31160000-5 · Piese pentru motoare, generatoare si transformatoare electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
754,85 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
15.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

754,85 RON