Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv dirig de santier „SUPRAFAŢARE PARCARE STRADA SOLDAT CONSTANTIN MOGA, ORAŞ MIOVENI”

Număr anunț
DA31977828
Autoritate contractantă
ORASUL MIOVENI (CUI 4318199)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.431.146 RON
Data publicării
23.11.2022 00:00
Data finalizării
24.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.431.146 RON