Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIONARE PAVAJ VIA MIX D6 GRANIT PENTRU PRIMARIA OR. SLANIC MOLDOVA

Număr anunț
DA31980415
Autoritate contractantă
ORASUL SLANIC MOLDOVA (CUI 4278442)
Cod CPV
44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.177.245 RON
Data publicării
23.11.2022 00:00
Data finalizării
24.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.177.245 RON