Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de scriere si implementare - Dezvoltarea infrastructurii medicale prespitalicesti C12, PNNR

Număr anunț
DA31981664
Autoritate contractantă
COMUNA PANCESTI (CONSILIUL LOCAL PANCESTI) (CUI 16404200)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.977.413 RON
Data publicării
23.11.2022 00:00
Data finalizării
24.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.977.413 RON