Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
Furnizare tocator universal pentru deseuri
- Număr anunț
- CN1002159
- Autoritate contractantă
- DOMENIUL PUBLIC NAPOCA SA (CUI RO201233)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 42611000-2 · Masini-unelte cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.330.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.315.970 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2018 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1004063
- Termen limită
- 09.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 130-295984
- Documentație de atribuire
- DF1014432
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini tocator.pdf.p7s
- clauze contractuale obligatorii.doc.p7s
- FisaDate_DF1014432.pdf
- modele de formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Valoare atribuită
1.315.970 RON
din 1.330.000 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 14.030 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.