Atribuită
Anunț de participare
Modernizare Targ Comunal, comuna Minastirea, judetul Calarasi
- Număr anunț
- SCN1002927
- Autoritate contractantă
- COMUNA MANASTIREA (CUI 3796853)
- Furnizor / câștigător
- NICO CONSTRUCT SRL (CUI 17212814)
- Cod CPV
- 45213140-6 · Lucrari de constructii de piete (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 663.897,52 RON
- Valoare atribuită
- 663.650,17 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 16:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1001125
- Termen limită
- 28.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1007817
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Foaie de capat - instalatii.pdf.p7s
- 1.Foaie de capat.pdf.p7s
- 1. Foaie de capat - rezistenta.pdf.p7s
- 2.Borderou - instalatii.pdf.p7s
- 2. Borderou.pdf.p7s
- 3. Memoriu tehnic DTAC - rezistenta.pdf.p7s
- 4. Faze determinante.pdf.p7s
- Antemasuratori.pdf.p7s
- Caiet sarcini structura metalica.pdf.p7s
- Draft contract de lucrari.pdf.p7s
- F 1 Si F2 fara valori.pdf.p7s
- FisaDate_DF1007817.pdf
- Modele de formulare.pdf.p7s
- Parte desenata Arhitectura.rar
- Parte desenata Instalatii.rar
- plot.log.p7s
- STRUCTURA PARTE DESENATA.rar
- Studiu geotehnic - Targ Manastirea.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
NICO CONSTRUCT SRL CUI RO 17212814
Valoare atribuită
663.650,17 RON
din 663.897,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro