Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de montare sisteme pentru monitorizarea calității aerului

Număr anunț
DA31935114
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Cod CPV
45312000-7 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma si de antene (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
44.562.876 RON
Data publicării
18.11.2022 00:00
Data finalizării
24.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.562.876 RON