Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anunt Publicitate [ADV1328391]

Număr anunț
DA31959079
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA Medias (CUI 13068733)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
42.172.729 RON
Data publicării
22.11.2022 00:00
Data finalizării
24.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.172.729 RON