Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 34,6% sub estimat

Acord cadru 3 ani - Servicii de intretinere, reglari si reparatii, inclusiv furnizare de piese de schimb si materiale de exploatare pentru autoturismele din cadrul D.R.D.P. Bucuresti - Lot 1÷6

Număr anunț
CN1002184
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
SERVICE CICLOP SA (CUI 11573879)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.556.167,14 RON
Valoare atribuită
1.017.532,67 RON 34,6% sub estimat
Data publicării
07.07.2018 01:47
Anunț de atribuire
CAN1007610
Termen limită
14.08.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 129-294396
Documentație de atribuire
DF1013784

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Estimat: 1.556.167,14 RON Adjudecat: 1.017.532,67 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pitesti 150.722,46 RON MD MECANIC BENZ 2003 143.681,40 RON ↓4,7%
2 Ploiesti 148.211,64 RON Anulat
3 Buzau 157.222,50 RON Anulat
4 Alexandria 106.966,11 RON Anulat
5 Targoviste 108.631,11 RON Anulat
6 Bucuresti 884.413,32 RON SERVICE CICLOP S.A. 873.851,27 RON ↓1,2%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
SERVICE CICLOP SA CUI RO 11573879
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
MD MECANIC BENZ 2003 CUI RO 15175272
Oferta 3 Individuala
Ofertant
AUTOPRO MOND CUI RO 7927315

Valoare atribuită

1.017.532,67 RON

din 1.556.167,14 RON estimat 34,6%

Adjudecat la 65,4% din estimat · economie 538.634,47 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.