Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,5% sub estimat
Furnizare buldoexcavator în cadrul proiectului ”Achiziționarea unui buldoexcavator pentru comuna Căpîlnița”
- Număr anunț
- SCN1002565
- Autoritate contractantă
- COMUNA CAPÎLNITA (CUI 4367914)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311.653,65 RON
- Valoare atribuită
- 269.666 RON 13,5% sub estimat
- Data publicării
- 29.05.2018 15:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1012302
- Termen limită
- 11.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1003646
Documente
Documentația de atribuire
- 08_CC_Formulare_KML_03.05.2018-semnat.docx.p7s
- 09_CC_Model de contract_KML_04.05.2018-semnat.docx.p7s
- caiet de sarcini-semnat.pdf
- FisaDate_DF1003646.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
269.666 RON
din 311.653,65 RON estimat
13,5%
Adjudecat la 86,5% din estimat · economie 41.987,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.