Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executia lucr. pt. înlăturarea efectelor calamităților naturale din per. anilor 2016-2021 - DJ106E

Număr anunț
DA31982015
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
45252125-0 · Lucrari de anrocament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.357.437 RON
Data publicării
23.11.2022 00:00
Data finalizării
24.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.357.437 RON