Atribuită Anunț de participare

Inchiriere autoturisme in vederea desfasurarii activitatilor in cadrul proiectului “ACTIV-Actiuni Comunitare pentru Toti- Incluziune pentru Viitor”, POCU/140/4/2/115059.

Număr anunț
SCN1002799
Autoritate contractantă
ASOCIAȚIA CENTRUL DIECEZAN CARITAS IASI (CUI 4488681)
Furnizor / câștigător
SELENA TRIP CAR S.R.L. (CUI 27272163)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112.000 RON
Valoare atribuită
112.000 RON
Data publicării
29.05.2018 13:28
Anunț de atribuire
SCNA1001730
Termen limită
13.06.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1006697

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

112.000 RON

din 112.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.