Atribuită
Anunț de participare
Executie lucrari Amenajare mansarda in pod existent Centrul de batrani, loc. Santaul Mare, com. Bors, jud Bihor
- Număr anunț
- SCN1002894
- Autoritate contractantă
- COMUNA BORS (CUI 4390526)
- Furnizor / câștigător
- EUROCIV - CONS SRL (CUI 8675364)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.147.647,74 RON
- Valoare atribuită
- 2.161.383,39 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 13:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1001296
- Termen limită
- 18.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1007515
Documente
Documentația de atribuire
- 12 FISE TEHNICE F5.rar.p7m
- 13 LISTE DE UTILAJE -F4.rar.p7m
- 1 ARHITECTURA.rar.p7m
- 1 LISTE DE CANTITATI.pdf.p7m
- 2 LISTE DE CANTITATI CU RETETE.pdf.p7m
- 2 REZISTENTA.rar.p7m
- 3 INSTALATII INCALZIRE SI SANITARE.rar.p7m
- 4 INSTALATII ELECTRICE.rar.p7m
- 7 PT INSTALATII DE LIMITARE SI STINGERE A INCENDIILOR.rar.p7m
- CLAUZE CONTRACTUALE MANSARDARE CENTRU DE BATRANI.pdf.p7m
- Declaratie pe propria raspundere.pdf.p7m
- FisaDate_DF1007515.pdf
- FORMULARE MANSARDARE CENTRU DE BATRANI.docx.docx.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EUROCIV - CONS SRL CUI RO 8675364
Valoare atribuită
2.161.383,39 RON
din 2.147.647,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro