Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 48,6% sub estimat

“Echipamente IT” în cadrul proiectului «Incubatorul socio-medical instrument de inovare sociala», contract POCU/20/4/2/101853

Număr anunț
SCN1019523
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.18 BAIA MARE (CUI 26695530)
Furnizor / câștigător
GO SERV SRL (CUI 6919950)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.583,34 RON
Valoare atribuită
10.581 RON 48,6% sub estimat
Data publicării
08.10.2018 16:58
Anunț de atribuire
SCNA1011015
Termen limită
26.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1026748

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 20.583,34 RON Adjudecat: 10.581 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Laptop 3.333,34 RON GO SERV S.R.L. 3.332 RON
2 Multifuncțional 10.000 RON Anulat
3 Tablă interactivă 7.250 RON GO SERV S.R.L. 7.249 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
GO SERV SRL CUI RO 6919950
Oferta 2 Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3 Individuala
Ofertant
B.N.BUSINESS SRL CUI RO 10933694

Valoare atribuită

10.581 RON

din 20.583,34 RON estimat 48,6%

Adjudecat la 51,4% din estimat · economie 10.002,34 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.