Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,1% sub estimat
„Achiziţie tocator hidraulic de resturi vegetale”
- Număr anunț
- SCN1019461
- Autoritate contractantă
- Municipiul Craiova (CUI 4417214)
- Furnizor / câștigător
- PLANEO TRADING SRL (CUI 15240958)
- Cod CPV
- 16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.023,15 RON
- Valoare atribuită
- 35.000 RON 27,1% sub estimat
- Data publicării
- 08.10.2018 16:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1008960
- Termen limită
- 17.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026941
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA CONTRACTE ACHIZITII.docx.p7s
- caiet de sarcini tocator hidraulic.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1026941.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PLANEO TRADING SRL CUI RO 15240958
Oferta 2
Individuala
Ofertant
INGCOMION SRL CUI RO 2306554
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619
Valoare atribuită
35.000 RON
din 48.023,15 RON estimat
27,1%
Adjudecat la 72,9% din estimat · economie 13.023,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.