Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLAN TOPOGRAFIAC ANALOGIC SI DIGITAL ,INFIINTARE RETELE DE APA UZATA PREVAZUTE CU SISTEME PUBLICE

Număr anunț
DA31975164
Autoritate contractantă
Orasul Sebis (Primaria) (CUI 3518970)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.560.740 RON
Data publicării
23.11.2022 00:00
Data finalizării
24.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.560.740 RON