Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 58,4% sub estimat

CONSULTANTA SI EXPERTIZA JUDICIARA

Număr anunț
SCN1019400
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA OLT (CUI 18264803)
Furnizor / câștigător
SCA Pangratie si Asociatii (CUI 34062059)
Cod CPV
79110000-8 · Servicii de consultanta si de reprezentare juridica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300.000 RON
Valoare atribuită
124.900 RON 58,4% sub estimat
Data publicării
08.10.2018 11:14
Anunț de atribuire
SCNA1017305
Termen limită
18.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1026606

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Oferta 3 Individuala

Valoare atribuită

124.900 RON

din 300.000 RON estimat 58,4%

Adjudecat la 41,6% din estimat · economie 175.100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.