Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,3% sub estimat
Calculatoare
- Număr anunț
- CN1002185
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30211400-5 · Configuratii informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 641.950 RON
- Valoare atribuită
- 607.638 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2018 12:54
- Anunț de atribuire
- CAN1007079
- Termen limită
- 10.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014021
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini Lot 1 Statie grafica pentru inteligenta artificiala.docx.p7s
- Caiet sarcini Lot 2 Calculatoare tip dektop.docx.p7s
- FisaDate_DF1014021.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Model contract.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 641.950 RON Adjudecat: 607.638 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Calculator pentru inteligenta artificiala | 276.400 RON | PHOENIX IT SRL | 244.800 RON ↓11,4% |
| 2 | Calculator tip desktop | 365.550 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 362.838 RON ↓0,7% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
PHOENIX IT SRL CUI RO 16578664
Oferta 3
Individuala
Ofertant
AGER BUSINESS TECH SA CUI RO 6904755
Valoare atribuită
607.638 RON
din 641.950 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 34.312 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.