Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 62,0% sub estimat
Furnizare bonuri valorice pentru carburant auto necesare autovehiculelor folosite de catre Primaria Sectorului 3
- Număr anunț
- SCN1019359
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 349.687,50 RON
- Valoare atribuită
- 132.812,01 RON 62,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.10.2018 08:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1010067
- Termen limită
- 16.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026669
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1026669.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
- Model Contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
132.812,01 RON
din 349.687,50 RON estimat
62,0%
Adjudecat la 38,0% din estimat · economie 216.875,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.