Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE PROIECTARE REABILITARE CAMIN VII HASDEU, str. B.P. Hasdeu nr.38-66
- Număr anunț
- CN1002052
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- CODPROIECT SRL (CUI 15344320)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102.500 RON
- Valoare atribuită
- 102.500 RON
- Data publicării
- 29.06.2018 15:30
- Anunț de atribuire
- CAN1004636
- Termen limită
- 31.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013822
Documente
Documentația de atribuire
- arhitectura si instalatiile.rar.p7s
- Autorizatie de construire.pdf.p7s
- caiet de sarcini.docx.p7s
- Documentatie de avizare a lucrarilor de interventie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1013822.pdf
- Formulare.docx.p7s
- MODEL contract de servicii .docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CODPROIECT SRL CUI RO 15344320
Valoare atribuită
102.500 RON
din 102.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro