Ofertă acceptată Cumpărare directă

Surse de alimentare electrica

Număr anunț
DA31978498
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE JUD MURES (CUI 4765570)
Cod CPV
30237110-3 · Interfete de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.223.868 RON
Data publicării
23.11.2022 00:00
Data finalizării
24.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.223.868 RON