Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
consumabile medicale acord -cadru
- Număr anunț
- SCN1002633
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- S&T MEDTECH S.R.L. (CUI 8936710)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140.000 RON
- Valoare atribuită
- 140.000 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 10:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1002015
- Termen limită
- 13.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1006420
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - gHID CORONARIAN- .doc.p7s
- FisaDate_DF1006420.pdf
- formulare.doc.p7s
- Model de acord cadru si contract subsecvent - Cons. pentru laborator.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GADAGROUP ROMANIA SRL CUI RO 8936710
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
GADAGROUP ROMANIA SRL CUI RO 8936710
Valoare atribuită
140.000 RON
din 140.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro