Ofertă acceptată Cumpărare directă

solutie parbriz ,bec h7 ,laveta,huse scaun duster,huse scaun dokker,janta duster,anvelopa 215/60r17

Număr anunț
DA31972795
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN IALOMITA (CUI 4231644)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.770.401 RON
Data publicării
23.11.2022 00:00
Data finalizării
24.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.770.401 RON