Atribuită Cumpărare directă

EPRUBETA / EPRUBETE PLASTIC CU DOP 5 ML 12 MM x 75 MM

Număr anunț
DA35721402
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MARAMURES (CUI 3627714)
Furnizor / câștigător
AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
Cod CPV
33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.080 RON
Data publicării
15.05.2024 13:50
Data finalizării
16.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080 RON