Ofertă acceptată Cumpărare directă

TELECOMANDA CU CABLU pentru elevator Vimec V64

Număr anunț
DA31982352
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA NR.3 (CUI 4204160)
Cod CPV
42417000-2 · Elevatoare si transportoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.128.159 RON
Data publicării
23.11.2022 00:00
Data finalizării
24.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.128.159 RON