- Număr anunț
- SCN1002836
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- SARTOROM IMPEX SRL (CUI 378562)
- Cod CPV
- 38434000-6 · Analizoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.806 RON
- Valoare atribuită
- 16.806 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 08:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1004747
- Termen limită
- 11.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1007419
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SARTOROM IMPEX SRL CUI RO 378562
Valoare atribuită
16.806 RON
din 16.806 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro