Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTOCMIRE DALI : IMB. INFR. RUT. PRIN ASFALTARE IN COMUNA GHEORGHE DOJA ETAPA-II

Număr anunț
DA31953023
Autoritate contractantă
COMUNA GHEORGHE DOJA MURES (CUI 4436860)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.523.086 RON
Data publicării
22.11.2022 00:00
Data finalizării
24.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.523.086 RON