Atribuită Cumpărare directă

SABOTI PIELE SALARIATI CZ ODOBESTI

Număr anunț
DA35717070
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
CONT PROTECT ECHIPAMENT SRL (CUI 33214981)
Cod CPV
18800000-7 · Articole de incaltaminte (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
403,32 RON
Data publicării
15.05.2024 13:50
Data finalizării
16.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,32 RON