Atribuită Cumpărare directă

Bilet taxa WC 2 lei

Număr anunț
DA35714731
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ADMINISTRARE PIETE (CUI 14836210)
Furnizor / câștigător
VADEMECUM-COMSERV SRL (CUI 8243960)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.193 RON
Data publicării
15.05.2024 13:50
Data finalizării
16.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.193 RON