Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pietris concasat de balastiera sort 0-8 mm (material antiderapant) Com. Miroslovesti, Jud. Iasi

Număr anunț
DA31977473
Autoritate contractantă
COMUNA MIROSLOVESTI (PRIMARIA COMUNEI MIROSLOVESTI) (CUI 4541335)
Cod CPV
14212120-7 · Pietris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.311.948 RON
Data publicării
23.11.2022 00:00
Data finalizării
24.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.311.948 RON