Ofertă acceptată Cumpărare directă

Led dulie GU10 cu lumina calda (3000k), putere 5w, 400 lumeni, inghi lumina100, clasa energetica A+

Număr anunț
DA31950716
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL HARTILOR SI CARTII VECHI (CUI 15229178)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.434.979 RON
Data publicării
21.11.2022 00:00
Data finalizării
24.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.434.979 RON