Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de instalare de echipament de ventilatie si de aer conditionat

Număr anunț
DA31981808
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORT FEROVIAR "ANGHEL SALIGNY (CUI 4375186)
Cod CPV
45331200-8 · Lucrari de instalare de echipament de ventilatie si de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.325.370 RON
Data publicării
23.11.2022 00:00
Data finalizării
25.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.325.370 RON