Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare studiu geotehnic aferent obiectiv:Montare bazin captare apa potabila 250mc

Număr anunț
DA31993062
Autoritate contractantă
COMUNA TIRGSORU VECHI (CUI 2845230)
Cod CPV
71332000-4 · Servicii de inginerie geotehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.752.170 RON
Data publicării
24.11.2022 00:00
Data finalizării
25.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.752.170 RON