Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Felicitari tip carte postala 10100 bucati si Plicuri personalizate 10100 bucati

Număr anunț
DA31981335
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.807.264 RON
Data publicării
23.11.2022 00:00
Data finalizării
25.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.807.264 RON