Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese de schimb si consumabile pentru gazcromatograf cu spectrometru de masă şi detector ECD

Număr anunț
DA31996995
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
431.712 RON
Data publicării
24.11.2022 00:00
Data finalizării
25.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

431.712 RON