Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare si montare poarta si gard la Scoala si Gradinita din Cordau, com. Sânmartin, jud. Bihor

Număr anunț
DA31966802
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Cod CPV
45223100-7 · Ansamblu de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.170.328 RON
Data publicării
22.11.2022 00:00
Data finalizării
25.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.170.328 RON